HELL BOYS

We die together HELL BOYS


#1 2008-10-22 21:42:21

vip_marek

Administrator

Punktów :   

Forum jest

Forum jest i działa

Szału nie ma ale funkcje ma wszystkie jak poprzednie.

Jeśli macie jakiekolwiek sugestie czy cokolwiek piszcie


WITAM WSZYTSKICH

Offline

 

#2 2008-10-22 22:32:55

skwareczka

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Forum jest

witajcie ponownie teraz wszystko działa jak należy

Offline

 

#3 2008-10-22 23:21:45

Denverek

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Forum jest

No kurcze,  znów ca łe strony wpis ów

Offline

 

#4 2008-10-23 00:12:12

vip_marek

Administrator

Punktów :   

Re: Forum jest

Z czasem będzie
zapisze się

Offline

 

#5 2008-10-24 12:25:19

skwareczka

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Forum jest

witajcie koleżanki i koledzy  nie wiem co się z wami dzieje przesilenie jesienne czy coś bo nikt nie pisze nie zagląda na forum ,więc postanowiłam napisać parę słów.Niebawem 3 graczy zamknie konto to jest decyzja nieodwołalna spowodowana walką z tytanami i elit (szkoda że nie dali rady), ale to nie powinno wpłynąć na naszą grę .Musimy się zabrać do pracy i dać przykład innym że małe może być wielkie i tytani powinni wiedzieć z kim zadarli .Ja po mimo tego że skasowali mi 1 osadkę a 2 roz.....w drobny mak nie daję się puszczam fejki i muszę się bronić ,ale w tej grze oto chodzi .POKARZMY IM KTO  TU RZĄDZI

Offline

 

#6 2008-10-24 16:58:29

gal23

Użytkownik

Punktów :   

Re: Forum jest

pokażmy tylko będzie troche trudno ;p no bo jednak jestesmy bardzo dobrzy i z jednym sojem dali bysmy rade bez problemosa no ale niesteyt tych soj jest ELITE E
ELITE A
ELITE SH
ELITE V
ELITE TytaniTI
TytaniLa
TytaniSI
Tytani.Ż
Tytani.E
Tytani.I
Tytani.R no i to chyba wszystkie a może jeszcze więcej ;p będzie bardzo trudno no ale jakoś damy rade ;p

Offline

 

#7 2008-10-24 18:28:28

haos

Użytkownik

Punktów :   

Re: Forum jest

Tak;))
Ale teraz,podobno tytani mają nawalać się z elitą,więc może będziemy mieć trochę luzu;))

Offline

 

#8 2008-10-24 20:41:43

gal23

Użytkownik

Punktów :   

Re: Forum jest

no dobrze by było
Ej co jest mario gal medog i cała reszta nie pamiętacie już jak było w naszym soju własnym dawnym wtedy byliśmy idealnie zorganizowani szedł mass o tej i otej godz jedziemy tego i już żaden deff nie wystarczał wtedy się nas troche bardziej bali ;p choc teraz też się pewnie boją ale chodzi o to że mogło by byc taki jak wtedy idzie mass i kolesi jest zerowany;p

Offline

 

#9 2008-10-24 20:52:49

haos

Użytkownik

Punktów :   

Re: Forum jest

Hmm,wiesz troszkę ciężko;P
Jakby miał katasy to tak,ale jakoś nigdy nie mogłem większej ich ilośći sie dorobić;D

Offline

 

#10 2008-10-24 21:07:42

gal23

Użytkownik

Punktów :   

Re: Forum jest

nom to jest ten problem ja teraz bym miał tez sporom armie jeśli by wszystko dodac ;p z 3000 mieczyków z tys heudanów z 50 taranów uu niezile by było a tu mnie ostatnio zaatakowali wszytsko znowu wyniszczyli i mam narazie 1100 mieczyków i 130 heudanów

Offline

 

#11 2008-10-24 21:10:06

haos

Użytkownik

Punktów :   

Re: Forum jest

Tak,niestety gra cały czas się toczy i nie można sobie pozwolić na błąd:D
brak 1 fs-a i woja nie masz;))

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutospbf.pun.pl www.startmirocin.pun.pl www.poradnikmargo.pun.pl www.cod4league.pun.pl www.hiphopcytaty.pun.pl